DlaHodowcow.pl - skp dla hodowców gołębi pocztowych

Wróć do poprzedniej strony...

Nasi hodowcy


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018

Wykaz hodowców Oddziału Koło 2018 rok


Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018

       Sekcja Dąbie  
L.p Nazwisko i imię Data wstąpienia Miejscowość
1 Adamiak Michał 1970 Rożniatów 
2 Bartniak Grzegorz 1998 Dąbie
3 Gręda Józef 1960 Dąbie
4 Jaśkiewicz Jerzy 1970 Dąbie 
5 Kaźmierczak Andrzej 2007 Dąbie
6 Kołodziejski Zbigniew 1972 Chorzepin 
7 Modliński Marek 1994 Zalesie
8 Rosiak Lesław 1999 Wyganów 
9 Sędziak Roman 1999 Chełmno 
10 Skrzypski Krzysztof 1978 Grabina 
11 Skrzypski Sławomir 2014 Grabina 
12 Szczęsny Bogumił 2012  Gusin 
13 Żurawik Paweł 1989 Chorzepin 

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018

       Sekcja Grabów  
L.p Nazwisko i imię Data wstąpienia Miejscowość
1 Barankiewicz Jarosław 2003 Grabów 
2 Bartniak Jan 1979 Budki 
3 Białkowski Jan 1998 Grabów 
4 Czajkowski Zdzisław 1996 Łęczyca
5 Czubiński Paweł 1983 Lisie 
6 Czubiński Ryszard   Kobyle 
7 Galant Krzysztof 1999 Sławęcin 
8 Gromiński Tomasz 2004 Łęka 
9 Górniak Krzysztof 2016 Borucice 
10 Górniak Mariusz 2012 Borucice 
11 Jakubowicz Wiesław 2017 Pieczew
12 Janiszewski Tadeusz 1998 Grabów
13 Jędrzejczak Andrzej 2010 Dzierżawy 
14 Kałużny Michał 2007 Grabów
15 Kowalczyk Jan 2006 Bowyczyny
16 Kubiak Paweł 2011 Koryta Osada
17 Łukomski Mirosław 2000 Żabokrzeki 
18 Niedomagała Stanisław 1970 Sławęcin 
19 Olejniczak Lech 2005 Osędowice 
20 Olejniczak Małgorzata 2005 Osędowice 
21 Osowski Zbigniew 1997 Skrzynki
22 Pabin Bolesław 1991 Grabów 
23 Pachliński Henryk 2007 Upale 
24 Pałasz Arkadiusz 2014 Żaczki 
25 Pokorski Łukasz 2011 Siedlec 
26 Przybysz Jan 2000 Lisice 
27 Rosiński Piotr 2016 Borucice 
28 Ryszkiewicz Ireneusz 2000 Grabów
29 Saganiak Wiktor 2010 Ner Parcel
30 Stachowiak Roman 2016 Lisice 
31 Wawrzyniak Damian 2016 Żabokrzeki
32 Wawrzyniak Krzysztof 2002 Żabokrzeki
33 Wojtera Remigiusz 2005 Jastrzębia 

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018

       Sekcja Koło  
L.p Nazwisko i imię Data wstąpienia Miejscowość
1 Barczykowski Mariusz 2013 Zielenie
2 Bartosik Mirosław 1996 Ruszków I
3 Broers Cor   Osiek Mały
4 Graczyk Stefan 2016 Osiek Wielki
5 Gwóźdź Stanisław 1974 Koło
6 Ignaczewski Bogdan 1967 Koło
7 Janicki Mariusz 2013 Poddębno
8 Kawka Władysław 1965 Koło
9 Kowalski Zenon 2005 Koło
10 Kucharski Łukasz 2015 Dąbrowice Stare
11 Kwiatkowski Dariusz 2010 Kiełczew IV
12 Lipiński Jacek 1996 Dobrów
13 Pasternak Rajmund 2001 Poddębno
14 Pasturek Kazimiesz 2008 Koło
15 Pińkowski Adrian 2013 Koło 
16 Rusin Dariusz 1980 Koło
17 Rusztyk Ryszard 2001 Koło
18 Rzeźnik Jan 1975 Koło
19 Sobolewski Andrzej 2017 Chojny
20 Stolarczyk Artur 2011 Borki 
21 Stolarczyk Jarosław 1998 Borki 
22 Szczesiak Janusz 2006 Dęby Szlacheckie
23 Szkudlarek Ireneusz 2013 Osiek Mały
24 Szmagaj Przemysław 2012  Budzisław Stary
25 Szurgot Kazimierz 2017 Grzegorzew
26 Szymczak Piotr 1998 Koło
27 Tęgos Jacek 1997 Koło
28 Trębacki Konrad  2010 Koło
29 Wesołowski Piotr 2001 Ruszków II 
30 Węcławek Tomasz 2012 Ruszków I
31 Wieczorek Zdzisław 1998 Borki

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018

       Sekcja Koło II  
L.p Nazwisko i imię Data wstąpienia Miejscowość
1 Adamkiewicz Marek 2010 Koło
2 Benda Marek 2018 Skobielice 
3 Benec Jacek 2012 Budzisław 
4 Betlej Stanisław 1984 Koło
5 Bucikiewicz Michał 2018 Ladorudzek
6 Cichocki Daniel 1998 Koło
7 Gnatowski Andrzej 2008 Leśnica 
8 Gnatowski Kamil 2008 Ponętów Dolny 
9 Gnatowski Marek 2009 Skobielice 
10 Gnatowski Rafał 2010 Ponętów Dolny 
11 Góralski Artur 2015 Moczydła 
12 Jaroszewski Jarosław 2001 Ponętów Dolny 
13 Kusiak Zdzisław 2015 Grzegorzew 
14 Łuczak Stanisław 1994 Ochle
15 Malczyk Piotr 1999 Powiercie Kolonia 
16 Malczyk Zdzisław 2001 Ponętów Dolny 
17 Malesza Marek 2004 Grzegorzew
18 Malesza Patryk 2016 Grzegorzew
19 Marciniak Danuta 2018 Czołowo
20 Marciniak Marcin 2011 Boguszyniec
21 Olczyk Marcin 2012 Budki Nowe 
22 Olszewski Marian 1995 Budki Stare
23 Pzrybylski Andrzej 2016 Powiercie Kolonia
24 Rzepka Robert 1983 Powiercie Kolonia
25 Szulc Bogumił 1988 Koło
26 Środowski Paweł 1998 Koło
27 Tęgos Grzegorz 1990 Koło

Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018

       Sekcja Łęczyca  
L.p Nazwisko i imię Data wstąpienia Miejscowość
1 Brygier Mariusz 2007 Topola Szlachecka 
2 Chałupnik Grzegorz 1989 Małachowice Kolonia
3 Filipiak Radosław 2000 Łęczyca
4 Fudała Stanisław 2015 Łazin
5 Gaik Piotr 1991 Witonia
6 Garus Marian 1975 Łęka 
7 Gąszczyk Adam 2013 Pustkowa Góra 
8 Gzinka Robert 2016 Głowno
9 Grabarczyk Andrzej 1996 Borki 
10 Janczak Piotr 2015 Pokrzywnica 
11 Jańczyk Stanisław 2008 Łęczyca
12 Kita Kazimierz 2014 Podgórzyce 
13 Matusiak Jan 2000 Słowik
14 Niciak Jacek 2005 Krzepocin Drugi 
15 Pawlak Jarosław 2001 Sierpów 
16 Pietrzak Krzysztof 2015 Sułkowice 
17 Raj Janusz 2015 Wilczkowice Górne 
18 Szczęsny Stanisław 1975 Leszcze 
19 Wiktorski Henryk 2000 Borki 
20 Wszelaki Łukasz  2014 Błonie 
21 Wyrzykowski Grzegorz 2015 Łęczyca
22 Wyrzykowski Marcin 2017 Borów


Reklama

70. Ogólnopolska Wystawa Gołębi Pocztowych