PZHGP
Polski Związek Hodowców Gołębi Pocztowych
0187.oddzial.com
kolo.oddzial.com
Liczba wyświetleń: 1279353
Administrator strony:
Mateusz Tęgos
tel. 663796424
e-mail: mateusztegos@gmail.com
Potrzebujesz stronę
oddziałową taką jak ta?
Całkowity koszt 200 zł / 1 rok
Kliknij i zobacz ofertę
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018
Wykaz hodowców Oddziału Koło 2018 rok
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018
Sekcja Dąbie | |||
L.p | Nazwisko i imię | Data wstąpienia | Miejscowość |
1 | Adamiak Michał | 1970 | Rożniatów |
2 | Bartniak Grzegorz | 1998 | Dąbie |
3 | Gręda Józef | 1960 | Dąbie |
4 | Jaśkiewicz Jerzy | 1970 | Dąbie |
5 | Kaźmierczak Andrzej | 2007 | Dąbie |
6 | Kołodziejski Zbigniew | 1972 | Chorzepin |
7 | Modliński Marek | 1994 | Zalesie |
8 | Rosiak Lesław | 1999 | Wyganów |
9 | Sędziak Roman | 1999 | Chełmno |
10 | Skrzypski Krzysztof | 1978 | Grabina |
11 | Skrzypski Sławomir | 2014 | Grabina |
12 | Szczęsny Bogumił | 2012 | Gusin |
13 | Żurawik Paweł | 1989 | Chorzepin |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018
Sekcja Grabów | |||
L.p | Nazwisko i imię | Data wstąpienia | Miejscowość |
1 | Barankiewicz Jarosław | 2003 | Grabów |
2 | Bartniak Jan | 1979 | Budki |
3 | Białkowski Jan | 1998 | Grabów |
4 | Czajkowski Zdzisław | 1996 | Łęczyca |
5 | Czubiński Paweł | 1983 | Lisie |
6 | Czubiński Ryszard | Kobyle | |
7 | Galant Krzysztof | 1999 | Sławęcin |
8 | Gromiński Tomasz | 2004 | Łęka |
9 | Górniak Krzysztof | 2016 | Borucice |
10 | Górniak Mariusz | 2012 | Borucice |
11 | Jakubowicz Wiesław | 2017 | Pieczew |
12 | Janiszewski Tadeusz | 1998 | Grabów |
13 | Jędrzejczak Andrzej | 2010 | Dzierżawy |
14 | Kałużny Michał | 2007 | Grabów |
15 | Kowalczyk Jan | 2006 | Bowyczyny |
16 | Kubiak Paweł | 2011 | Koryta Osada |
17 | Łukomski Mirosław | 2000 | Żabokrzeki |
18 | Niedomagała Stanisław | 1970 | Sławęcin |
19 | Olejniczak Lech | 2005 | Osędowice |
20 | Olejniczak Małgorzata | 2005 | Osędowice |
21 | Osowski Zbigniew | 1997 | Skrzynki |
22 | Pabin Bolesław | 1991 | Grabów |
23 | Pachliński Henryk | 2007 | Upale |
24 | Pałasz Arkadiusz | 2014 | Żaczki |
25 | Pokorski Łukasz | 2011 | Siedlec |
26 | Przybysz Jan | 2000 | Lisice |
27 | Rosiński Piotr | 2016 | Borucice |
28 | Ryszkiewicz Ireneusz | 2000 | Grabów |
29 | Saganiak Wiktor | 2010 | Ner Parcel |
30 | Stachowiak Roman | 2016 | Lisice |
31 | Wawrzyniak Damian | 2016 | Żabokrzeki |
32 | Wawrzyniak Krzysztof | 2002 | Żabokrzeki |
33 | Wojtera Remigiusz | 2005 | Jastrzębia |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018
Sekcja Koło | |||
L.p | Nazwisko i imię | Data wstąpienia | Miejscowość |
1 | Barczykowski Mariusz | 2013 | Zielenie |
2 | Bartosik Mirosław | 1996 | Ruszków I |
3 | Broers Cor | Osiek Mały | |
4 | Graczyk Stefan | 2016 | Osiek Wielki |
5 | Gwóźdź Stanisław | 1974 | Koło |
6 | Ignaczewski Bogdan | 1967 | Koło |
7 | Janicki Mariusz | 2013 | Poddębno |
8 | Kawka Władysław | 1965 | Koło |
9 | Kowalski Zenon | 2005 | Koło |
10 | Kucharski Łukasz | 2015 | Dąbrowice Stare |
11 | Kwiatkowski Dariusz | 2010 | Kiełczew IV |
12 | Lipiński Jacek | 1996 | Dobrów |
13 | Pasternak Rajmund | 2001 | Poddębno |
14 | Pasturek Kazimiesz | 2008 | Koło |
15 | Pińkowski Adrian | 2013 | Koło |
16 | Rusin Dariusz | 1980 | Koło |
17 | Rusztyk Ryszard | 2001 | Koło |
18 | Rzeźnik Jan | 1975 | Koło |
19 | Sobolewski Andrzej | 2017 | Chojny |
20 | Stolarczyk Artur | 2011 | Borki |
21 | Stolarczyk Jarosław | 1998 | Borki |
22 | Szczesiak Janusz | 2006 | Dęby Szlacheckie |
23 | Szkudlarek Ireneusz | 2013 | Osiek Mały |
24 | Szmagaj Przemysław | 2012 | Budzisław Stary |
25 | Szurgot Kazimierz | 2017 | Grzegorzew |
26 | Szymczak Piotr | 1998 | Koło |
27 | Tęgos Jacek | 1997 | Koło |
28 | Trębacki Konrad | 2010 | Koło |
29 | Wesołowski Piotr | 2001 | Ruszków II |
30 | Węcławek Tomasz | 2012 | Ruszków I |
31 | Wieczorek Zdzisław | 1998 | Borki |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018
Sekcja Koło II | |||
L.p | Nazwisko i imię | Data wstąpienia | Miejscowość |
1 | Adamkiewicz Marek | 2010 | Koło |
2 | Benda Marek | 2018 | Skobielice |
3 | Benec Jacek | 2012 | Budzisław |
4 | Betlej Stanisław | 1984 | Koło |
5 | Bucikiewicz Michał | 2018 | Ladorudzek |
6 | Cichocki Daniel | 1998 | Koło |
7 | Gnatowski Andrzej | 2008 | Leśnica |
8 | Gnatowski Kamil | 2008 | Ponętów Dolny |
9 | Gnatowski Marek | 2009 | Skobielice |
10 | Gnatowski Rafał | 2010 | Ponętów Dolny |
11 | Góralski Artur | 2015 | Moczydła |
12 | Jaroszewski Jarosław | 2001 | Ponętów Dolny |
13 | Kusiak Zdzisław | 2015 | Grzegorzew |
14 | Łuczak Stanisław | 1994 | Ochle |
15 | Malczyk Piotr | 1999 | Powiercie Kolonia |
16 | Malczyk Zdzisław | 2001 | Ponętów Dolny |
17 | Malesza Marek | 2004 | Grzegorzew |
18 | Malesza Patryk | 2016 | Grzegorzew |
19 | Marciniak Danuta | 2018 | Czołowo |
20 | Marciniak Marcin | 2011 | Boguszyniec |
21 | Olczyk Marcin | 2012 | Budki Nowe |
22 | Olszewski Marian | 1995 | Budki Stare |
23 | Pzrybylski Andrzej | 2016 | Powiercie Kolonia |
24 | Rzepka Robert | 1983 | Powiercie Kolonia |
25 | Szulc Bogumił | 1988 | Koło |
26 | Środowski Paweł | 1998 | Koło |
27 | Tęgos Grzegorz | 1990 | Koło |
Data dodania (ostatniej modyfikacji): 30.05.2018
Sekcja Łęczyca | |||
L.p | Nazwisko i imię | Data wstąpienia | Miejscowość |
1 | Brygier Mariusz | 2007 | Topola Szlachecka |
2 | Chałupnik Grzegorz | 1989 | Małachowice Kolonia |
3 | Filipiak Radosław | 2000 | Łęczyca |
4 | Fudała Stanisław | 2015 | Łazin |
5 | Gaik Piotr | 1991 | Witonia |
6 | Garus Marian | 1975 | Łęka |
7 | Gąszczyk Adam | 2013 | Pustkowa Góra |
8 | Gzinka Robert | 2016 | Głowno |
9 | Grabarczyk Andrzej | 1996 | Borki |
10 | Janczak Piotr | 2015 | Pokrzywnica |
11 | Jańczyk Stanisław | 2008 | Łęczyca |
12 | Kita Kazimierz | 2014 | Podgórzyce |
13 | Matusiak Jan | 2000 | Słowik |
14 | Niciak Jacek | 2005 | Krzepocin Drugi |
15 | Pawlak Jarosław | 2001 | Sierpów |
16 | Pietrzak Krzysztof | 2015 | Sułkowice |
17 | Raj Janusz | 2015 | Wilczkowice Górne |
18 | Szczęsny Stanisław | 1975 | Leszcze |
19 | Wiktorski Henryk | 2000 | Borki |
20 | Wszelaki Łukasz | 2014 | Błonie |
21 | Wyrzykowski Grzegorz | 2015 | Łęczyca |
22 | Wyrzykowski Marcin | 2017 | Borów |
Plan lotów
gołębie dorosłe
sezon 2024
Plan lotów
gołębie młode
sezon 2023